Ubiquiti UF SM 1G S U Fiber, Single Mode Module, 1G, BiDi, 2 Pack

UF-SM-1G-S is set of singlemode 1G SFP WDM modules with 1 LC connector. Wave length is 1310/1550nm, this modules are suitable for distance up to 3km. Modules are compatible with all UBNT devices which contain SFP+ ports. Package contains 2 pieces - 1 func

€ 32.00

Meer informatie >>

Telecom Ubiquiti Accessoires
Product
 

Logitech Mouse M720

De M720 Triathlon Mouse is ontworpen voor uithoudingsvermogen, veelzijdigheid en comfort om je te helpen succesvol te zijn in een wereld waarin constant tussen apparaten wordt geschakeld. Ga als een trein dankzij Easy-Switch-technologie, waarmee je naadlo

€ 53.50

Meer informatie >>

Telecom Logitech Muizen
Product
 

Logitech ConferenceCam Rally Speaker black

Logitech Rally bepaalt de norm voor stemhelderheid,industrieel ontwerp en automatisering van vergaderingen.

€ 217.75

Meer informatie >>

Telecom Logitech Conferencing
Product
 

Grandstream HT812 IP 2x FXS poorten NAT router

The HT812 is a powerful analog telephone adapter designed for users looking to connect their analog devices to a VoIP network in either a home or office. It offers an advanced 2-port analog telephone adapter (ATA) with 2 FXS ports and an integrated Gigabi

€ 48.75

Meer informatie >>

Telecom Grandstream VoIP Gateways
Product
 

Jabra EVOLVE 65 UC Mono

De Jabra EVOLVE 65 UC mono met Bluetooth en NFC-technologie is een professionele headset die ontworpen is om concentratie en gesprekken te verbeteren. Dit is de UC uitvoering, ook als MS Lync te bestellen.

€ 114.95

Meer informatie >>

Telecom Jabra Draadloze Headsets
Product
 

Ubiquiti EdgeSwitch ES 48 500W 48 ports 500 Watt

cht bouwen van je netwerk doe je met Ubiquiti Networks® EdgeSwitch ™, onderdeel van de EdgeMAX® lijn van producten.

€ 769.00

Meer informatie >>

Telecom Ubiquiti Switches
Product
 

RTX 8660 Multi Cell Base station

Het draadloze systeem van RTX, de RTX 8630 , is de basis van uw professionele, flexibele en betrouwbare telefoonsysteem. Met maximaal 40 basisstations is een groot dekkend IP Dect netwerk aan te leggen zodat u overal bereikbaar bent.

€ 313.00

Meer informatie >>

Telecom RTX
Product
 

Gigaset A670A TRIO systeem met 3 handsets en antw. app.

De Gigaset A670A Trio is een telefoon met een helder 1,8 inch kleurendisplay. Hierop lees je gemakkelijk contacten en bijbehorende nummers af.

€ 75.00

Meer informatie >>

Telecom Gigaset Draadloos
Product
 

Teltonika RMS License Entry pack

Het Teltonika RMS License Entry pack is de opvolger van de RMS 1 year license en ideaal voor klanten die hun Teltonika router een jaar lang op afstand willen beheren. Door de nieuwe pakketvorm van RMS is het nu ook mogelijk om de maanden/units van 1 pack

€ 35.09

Meer informatie >>

Telecom Teltonika Routers
Product
 

Sennheiser SDW 5016

De Sennheiser SDW 5016 draadloze headset biedt maximale flexibiliteit op uw werkplek. Verbind de enkeloors headset met uw softphone/pc, bureautelefoon en mobiele telefoon en u bent altijd te bereiken. Daarnaast kunt u kiezen uit 3 verschillende draagstijl

€ 359.00

Meer informatie >>

Telecom Sennheiser Bedrade Headsets
Product
 

Gigaset E630, Black

De robuuste telefoon die tegen een stootje kan. De Gigaset E630 is de stevigste telefoon van Gigaset.

€ 96.00

Meer informatie >>

Telecom Gigaset Draadloos
Product
 

MikroTik wAP Outdoor AP 802.11n 2,4 GHz White

De wAP is een klein weerbestendig draadloos acces-point voor uw mobiele apparaten - perfect voor de installatie buiten uw huis, in de tuin, op uw veranda of ergens anders waar u draadloos vanaf je telefoon of computer nodig hebt.

€ 47.25

Meer informatie >>

Telecom MikroTik WiFi
Product