DrayTek Rackmount VRack 1

Draytek rackmountkit voor diverse routers uit de 28 en 29 serie.

€ 39.00

Meer informatie >>

Telecom DrayTek Accessoires
Product
 

Ubiquiti mFi Wall Mount Motion Sensor

mFi Controller SoftwareThe mFi controller provides an intuitive and powerful user experience

€ 41.00

Meer informatie >>

Telecom Ubiquiti Accessoires
Product
 

Ubiquiti TOUGHCable Connector per stuk.

De TOUGHCable Connector is specifiek ontworpen voor gebruik met TOUGHCable. De TOUGHCable Connectors beschermen de TOUGHCable tegen ESD aanvallen en Ethernet-hardware schade, terwijl het zonder te solderen, snelle inzet ter plaatse toestaat.

€ 1.21

Meer informatie >>

Telecom Ubiquiti Accessoires
Product
 

Ubiquiti Power over Ethernet injector 48V 24W

De Power over Ethernet Injector 48 volt is een zeer betrouwbare PoE injector. Bij gebruik van Ubiquiti TOUGHCable, biedt de Power over Ethernet Injector 48 volt overspanningsbeveiliging. Deze beveiliging beschermt de Ubiquiti TOUGHCable tegen elektrostati

€ 19.95

Meer informatie >>

Telecom Ubiquiti Accessoires
Product
 

Microsoft Office 365 Personal Multilanguage 1 jaar ESD

De licentie wordt 24/7 direct per e-mail verzonden. Een terugbetaling voor dit product is niet mogelijk wanneer u de licentie code heeft ontvangen.

€ 50.99

Meer informatie >>

Telecom Microsoft Accessoires
Product
 

Ubiquiti UF SM 1G S U Fiber, Single Mode Module, 1G, BiDi, 2 Pack

UF-SM-1G-S is set of singlemode 1G SFP WDM modules with 1 LC connector. Wave length is 1310/1550nm, this modules are suitable for distance up to 3km. Modules are compatible with all UBNT devices which contain SFP+ ports. Package contains 2 pieces - 1 func

€ 32.00

Meer informatie >>

Telecom Ubiquiti Accessoires
Product
 

Ubiquiti UF SM 10G S U Fiber, Single Mode Module, 10G, BiDi, 2 Pack

UF-SM-10G-S is set of singlemode 10G SFP+ WDM modules with 1 LC connector. Wave length is 1270/1330nm, this modules are suitable for distance up to 10km. Modules are compatible with all UBNT devices which contain SFP+ ports. Package contains 2 pieces - 1

€ 171.50

Meer informatie >>

Telecom Ubiquiti Accessoires
Product